Oto NEDIS

Z ponad 30 letnim doświadczeniem, jesteśmy liderem na europejskim rynku akcesoriów i elektroniki użytkowej. W naszej ofercie znajduje się dziewięć marek własnych oraz 300 marek dystrybucyjnych. W siedzibie głównej oraz 17 przedstawicielstwach regionalnych zatrudniamy obecnie ponad 350 osób. Nasze rozwiązania trafiają do ponad 50.000 resellerów w ponad 50 krajach. Proponujemy dobrą jakość za rozsądną cenę, konkurencyjne warunki dostaw i innowacyjną ofertę produktową. Nasza działalność opiera się na partnerstwie w całym łańcuchu dostaw co owocuje możliwościami kreowania dochodów dla wszystkich zaangażowanych partnerów. To właśnie - w połączeniu z trzydziestoletnim doświadczeniem - czyni nas kompetentnym i sprawnym partnerem dla resellera.

Misja/wizja

NEDIS daje CI wsparcie sprzedaży!

 

Nasza wizja

Chcemy być najlepsi na rynku elektroniki użytkowej i akcesoriów zapewniając wysokie marże i zyski. Chcemy osiągać to poprzez doskonalenie procesów operacyjnych oraz przez proponowanie użytkownikom atrakcyjnej i szerokiej oferty produktów.
Mocno wierzymy, że prawdziwy sukces jest osadzony w partnerstwie wypracowanym w trakcie opartej na zaufaniu współpracy. Tylko dzięki bliskiej współpracy, wymianie idei i wyzwaniom jesteśmy w stanie utrzymać wysokie zaangażowanie nasze i naszych partnerów

Nasz cel

Silnie wierzymy w partnerstwo dlatego angażujemy wszystkich naszych partnerów w niekończące się poszukiwanie najlepszych rozwiązań

i okazji biznesowych. Nie pracujemy więc dla naszych partnerów ale pracujemy z nimi z najwyższym poziomem szacunku dla wszystkich stron.
Tylko dzięki bliskiej współpracy jesteśmy w stanie patrzeć na pojawiające się w biznesie okazje z różnych punktów widzenia. Takie szerokie spojrzenie dostarcza nam i naszym partnerom innowacyjnych narzędzi i rozwiązań potrzebnych w celu utrzymania zdrowej i osiągającej sukcesy organizacji.

Nasza przyszłość

Nasza przyszłość obraca się wokół umacniania naszej roli jako znanego, międzynarodowego gracza na rynku elektroniki użytkowej i akcesoriów. Aby to osiągnąć będziemy inwestować we wsparcie sprzedaży poprzez skupienie się na innowacjach oraz rozszerzeniu oferty o jeszcze atrakcyjniejsze marki. Zadbamy również o to aby rosły Twoje marże oraz pojawiały się dodatkowe możliwości sprzedażowe.