Oto NEDIS

Z ponad 30 letnim doświadczeniem, jesteśmy liderem na europejskim rynku akcesoriów i elektroniki użytkowej. W naszej ofercie znajduje się dziewięć marek własnych oraz 300 marek dystrybucyjnych. W siedzibie głównej oraz 17 przedstawicielstwach regionalnych zatrudniamy obecnie ponad 350 osób. Nasze rozwiązania trafiają do ponad 50.000 resellerów w ponad 50 krajach. Proponujemy dobrą jakość za rozsądną cenę, konkurencyjne warunki dostaw i innowacyjną ofertę produktową. Nasza działalność opiera się na partnerstwie w całym łańcuchu dostaw co owocuje możliwościami kreowania dochodów dla wszystkich zaangażowanych partnerów. To właśnie - w połączeniu z trzydziestoletnim doświadczeniem - czyni nas kompetentnym i sprawnym partnerem dla resellera.

Historia

Już od skromnego początku w roku 1982, wierzyliśmy w partnerstwo w całym łańcuchu dostaw co owocuje możliwościami kreowania dochodów dla wszystkich partnerów, także dla Ciebie. Również obecnie, będąc jednym z liderów europejskiego rynku akcesoriów, ciągle podtrzymujemy wiarę w tą zasadę.

Ta zasada, połączona z innowacyjnym asortymentem i usługami, stanowi podstawę naszego sukcesu. Może również stać się podstawą Twojego sukcesu. Oferujemy Ci pełne zaangażowanie i wsparcie sprzedaży na jakie zasługujesz. Dzięki informacji zwrotnej jaką nam dostarczasz, jesteśmy w stanie połączyć partnerstwo z osiąganiem wymiernych zysków.

Zauważenie możliwości to korzystanie z nich

Rozpoczęliśmy działalność jako mała ale ambitna firma zajmująca się częściami elektronicznymi a po kilku latach zauważyliśmy i wykorzystaliśmy możliwości jakie oferował rynek. Początkowo rozszerzyliśmy ofertę o części zamienne do urządzeń elektroniki użytkowej aby w 1986 przenieść się do naszego pierwszego magazynu wyposażonego w taśmy transportowe. To innowacyjne ulepszenie wewnątrz organizacji pozwoliło nam zaspokoić oczekiwania na zewnątrz niej. Od tamtej pory wszystkie wydarzenia nabrały tempa.

Rozwój na rynku międzynarodowym

Trzy lata później, w 1989, zaczęliśmy działać na rynku akcesoriów do elektroniki użytkowej poprzez rozpoczęcie współpracy joint venture z HQ Hungary. Kolejne trzy lata minęły do momentu otwarcia pierwszego zagranicznego przedstawicielstwa (Belgia) co rozpoczęło

fazę działalności międzynarodowej firmy. Kolejne przedstawicielstwa zostały otwarte w Niemczech, Francji, we Włoszech i w krajach Skandynawii. Te działania jak i przejęcia kilku marek - m.in.. König, Bandridge oraz Camlink to tylko kilka przykładów sukcesów jakie osiągnęliśmy w tym czasie. Obecnie NEDIS jest właścicielem 9 marek a dodatkowo dystrybuuje ponad 300 innych marek oraz posiada biura i/lub przedstawicieli w 17 krajach.

Asortyment i najnowocześniejszy magazyn

W ciągu tych lat nie tylko rozszerzyliśmy portfolio naszych marek, również magazyn podążył tą samą drogą. Wybudowany w Hertogenbosch w 1999 roku został rozbudowany o dodatkowe 7300m2 w roku 2007. To tutaj znajduje się szeroka oferty kabli i konektorów, produktów elektronicznych, elektroniki użytkowej, akcesoriów A/V, akcesoriów fotograficznych jak i rozwiązań z zakresu monitoringu. Szeroki asortyment składa się z produktów pod markami własnymi jak i obcymi.

Wsparcie sprzedaży dla Ciebie

Podobnie jak my wzrastają również nasi partnerzy biznesowi. Nasze rozwiązania trafiają do około 50.000 resellerów w ponad 50 krajach. Proponujemy dobrą jakość za rozsądną cenę, konkurencyjne warunki dostaw i innowacyjną ofertę produktową. To w połączeniu z wysokim poziomem obsługi oraz 30 letnim doświadczeniem czyni NEDIS zaangażowanym i godnym zaufania partnerem w zakresie zapewnienia wsparcia sprzedaży na jakie zasługują resellerzy.

History of Nedis