Oto NEDIS

Z ponad 30 letnim doświadczeniem, jesteśmy liderem na europejskim rynku akcesoriów i elektroniki użytkowej. W naszej ofercie znajduje się dziewięć marek własnych oraz 300 marek dystrybucyjnych. W siedzibie głównej oraz 17 przedstawicielstwach regionalnych zatrudniamy obecnie ponad 350 osób. Nasze rozwiązania trafiają do ponad 50.000 resellerów w ponad 50 krajach. Proponujemy dobrą jakość za rozsądną cenę, konkurencyjne warunki dostaw i innowacyjną ofertę produktową. Nasza działalność opiera się na partnerstwie w całym łańcuchu dostaw co owocuje możliwościami kreowania dochodów dla wszystkich zaangażowanych partnerów. To właśnie - w połączeniu z trzydziestoletnim doświadczeniem - czyni nas kompetentnym i sprawnym partnerem dla resellera.

Fakty i liczby

Fakty i liczby - logistyka

Zaawansowane technologicznie centrum dystrybucyjne NEDIS oferuje unikalne możliwości pozwalające zagwarantować realizację większości dostaw w przeciągu 48h. Centrum - razem z dwiema przestrzeniami wysokiego składowania - zajmuje powierzchnię 22,300m2. Dopełniają ją 18 robotów dźwigowych, specjalnie zaprojektowany system zarządzania oraz innowacyjny system dynamicznego zbierania zamówień. Połączenie tych wszystkich rozwiązań dostarcza możliwości realizacji do 2000 sztuk na godzinę. Dzięki tym unikalnym rozwiązaniom w zakresie logistyki osiągnięto bardzo wysoki poziom dokładności - 99,9%.

Zalety Drop Shipment
Drop Shipment to potężne narzędzie dla 40% klientów którzy opuszczają Twój sklep internetowy rozczarowani z powodu braku określonego produktu. Istnieje możliwość zamówienia bezpośrednio z magazynu NEDIS, po czym wysyłka jest realizowana bezpośrednio na adres Twojego klienta. Dotrze do niego w przeciągu 48h, opatrzona nazwą Twojej firmy na dokumentach dostawy. Ta usługa pozwala zamienić oczekującego klienta na klienta zadowolonego i powracającego.

Sklepy internetowe bardzo wysoko oceniają wsparcie jakie otrzymują dzięki usłudze Drop Shipment. Ta usługa w połączeniu z szerokim asortymentem to zwycięskie rozwiązanie dla biznesów prowadzonych w sieci. Dzięki tym usługom klienci nie tylko znajdują rozwiązanie napotkanych problemów, ale co więcej otrzymują zamówiony produkt w przeciągu dwóch dni.

Zrównoważony rozwój

Myśląc o rozwoju mocno zwracamy uwagę na odpowiedzialność wobec społeczeństwa i środowiska. Dbamy aby nasze produkty były przyjazne dla środowiska i spełniały aktualne międzynarodowe normy i wymagania. Tu znajdziecie przykłady takiego zrównoważonego działania.

RoHS oraz REACH
Czynimy co w naszej mocy aby spełnić wymagania dyrektyw RoHS (Restriction of Hazardous Substances) oraz REACH (Registration, Evaluation and Authorisation of Chemicals). Te dyrektywy ściśle określają zawartość związków chemicznych w produktach sprzedawanych na terenie Unii Europejskiej. Poprzez stosowanie się do tych dyrektyw NEDIS przyczynia się do poprawy środowiska oraz zdrowia i bezpieczeństwa publicznego.

Zielony rozwój

 

Pod marką HQ NEDIS wprowadza na rynek zielone rozwiązania. Szeroki asortyment HQ zawiera między innymi energooszczędne oświetlenie LED, baterie litowe o żywotności 7-krotnie dłuższej niż baterie alkaliczne, baterie słoneczne oraz wyłączniki zasilania. W ten sposób NEDIS stwarza możliwości zmniejszania zużywanej energii.

Zrównoważony od początku do końca
Nedis dokłada starań aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące zrównoważonego rozwoju. Bierzemy udział w inicjatywie 'Green Mail'. Poprzez tą inicjatywę, Nedis przyczynia się do zmniejszenia emisje CO2 wynikającej z wysyłek pocztowych i kurierskich. Inicjatorzy projektu podwajają wartość przekazanych donacji i inwestują je w projekty mające na celu redukcję CO2.

Traktujemy swoją pracę odpowiedzalnie
Nasi ludzie to najważniejszy zasób. Z tego powodu regularnie sprawdzamy nasze fabryki pod kątem zgodności z polityką socjalną firmy. Nedis przyrzeka robić wszystko co w jego mocy aby zarówno pracownikom jak i odwiedzającym zapewnić bezpieczeństwo.

Wszystko pod kontrolą
Wszystkie nasze produkty spełniają ostre normy jakościowe. Nasi partnerzy i podwykonawcy w obrębie całego łańcucha dostaw są wybierani według ścisłych kryteriów jakościowych. Zastrzegamy sobie również prawo do systematycznych kontroli u dostawców. Pomimo tych podjętych kroków, niezwykle rzadko. zdarza się że po upływie czasu niektóre produkty nie spełniają pewnych wymagań. W tych rzadkich przypadkach - zawsze stawiając bezpieczeństwo klientów i użytkowników na pierwszym miejscu - niezwłocznie publikujemy ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa a w razie potrzeby organizujemy wycofanie produktu z rynku.

Liczby

  • NEDIS wprowadza średnio 100 nowych produktów miesięcznie
  • NEDIS posiada 9 własnych marek w portfolio
  • NEDIS dystrybuuje ponad 300 marek innych producentów w tym również część na wyłączność
  • NEDIS zatrudnia ponad 350 pracowników
  • NEDIS zaopatruje ponad 50.000 klientów w całej Europie
  • NEDIS dostarcza swoje rozwiązania do ok. 50 krajów europejskich poprzez 250 partnerów hurtowych
  • NEDIS posiada lokalnych przedstawicieli i centra dystrybucyjne w 17 krajach